24 hodín denne a 7 dní v týždni/ 365 dní v roku. To je čas, ktorý strávime starostlivosťou o zvieratá, ktoré sa nám podarilo zachrániť, a ktorým sa snažíme zabezpečiť čo najlepšie podmienky. Áno, dostáva sa nám uznania, obdivu a pozitívnej energie od ľudí, ktorí veria v to čo robíme. Je to niečo, čo nás podporuje a ženie vpred na našej ceste za spravodlivejším svetom. Je to ťažký beh na nekonečnej trati plnej prekážok. Pod nohy nám padajú polená, ktoré nám podrážajú už tak unavené nohy. Aj keď tie polená obtiažmo prekročíme alebo prelezieme, nezbavíme sa ich, ale ťaháme ich za sebou. Tými polenami sú náklady, faktúry a nevyhnutné investície. Vážime si obdiv a povzbudenie, ale žiaľ, ani jedna z týchto vecí nám faktúry nezaplatí.

Paradoxne potrebujeme to, čo nerobí tovar len zo zvierat, ale aj z ich životného prostredia. To, čo potrebujeme sú peniaze. Lebo klin sa klinom vybíja. Peniaze sú zbraň a zbraň je nástroj. V niečích rukách sa stávajú nástrojom smrti a v niečích nástrojom života. Potrebujeme Vašu pomoc. Bez Vašich príspevkov sme len malá skupina entuziastov, ktorí sa holými rukami snažia zastaviť rozbehnutý vlak. Sú to jednotlivci, ktorí pre peniaze ničia všetko okolo seba, ale musia to byť masy, ktoré ich zastavia. Vy ste tá masa. Vy ste súčasť toho davu, ktorý dokáže pritlačiť konglomeráty a nadnárodné korporácie do kúta.

To Vy ste tí, kvôli ktorým už zviera nie je vec.

To Vy ste tí, ktorí ukončili utrpenie zvierat v cirkusoch.

Za Vaše peniaze sa znova zalesňujú holoruby.

Pod Vaším tlakom sa menia zákony tým správnym smerom, smerom k prírode...

Aj Wild Park a to čo robíme, je len vďaka Vám, vďaka Vašim príspevkom, bez ktorých je naša snaha nahradiť smrť životom len holým snom.

Pomôžte nám udržať svet kde ľudom život zvierat nie je ľahostajný. Vaše deti sa Vám raz za to poďakujú. Pamätajte, sila je v masách. Aj malý príspevok nás posunie ďalej.


IBAN: SK88 1100 0000 0029 4702 3335

Ďakujeme

Wild Park n.o.