Vážení hostia a návštevníci Wild Park Resortu, zariadenie je z technických príčin do odvolania zatvorené.

Ďakujeme za pochopenieWild Park Resort je jedinečná možnosť zážitkového ubytovania pod Vysokými Tatrami, kde Vás počas Vášho pobytu obklopuje viac ako 40 druhov zvierat a živočíchov, atrakcie nie len pre deti a nádherný park, v ktorom nájdete miesta na dokonalý relax.

 

Ubytovacie kapacity ponúkajú pohodlný pobyt  aj pre viacčlenné rodiny. Rezort s kapacitou 30 lôžok, disponuje izbami a apartmánmi pre 1-8 osôb. Všetky ubytovacie jednotky disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchou, alebo vaňou, fénom a základnými hygienickými potrebami.  Všetky jednotky sú vybavené plochou TV, WIFI, minibarom a v apartmánoch nájdete aj  sadu na servírovanie teplých nápojov.

 

Na požiadanie je k dispozícii detská postieľka a prebalovací pult, pre našich najmenších hostí.

 

V Rezorte nájdete okrem nádherného parku so zvieratami aj kaviareň so širokou ponukou teplých, studených a alkoholických nápojov, vrátane výberu z kvalitných vín a čapovaného piva. Okrem plochých TV na izbách máte možnosť využiť aj TV miestnosť, kde naši mladší hostia nájdu aj hernú konzolu a množstvo spoločenských hier. Vikinská sála a vonkajší veľkokapacitný stan, vám poskytnú možnosť zažiť pravú pohanskú atmosféru, okorenenú o možnosť lukostreľby z historického luku, či vrhania sekerou.

 

Rezort má vlastné parkovisko, suchú lyžiareň a uzamknutú miestnosť pre bicykle.